Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.díl

Víte,

Dnes je 30.12 těsně po 12 hodině a já čekám na oběd. V rohu mám položenou elektrickou kytaru a v očích  slzy neboť mé vzpomínky znovu upadají k Ozzymu, mému zpěvákovi snů. Je to pro mě bůh, kterého miluji víc než svůj podělanej život. Vím o něm skoro vše- tím myslím v rozumných mezí  obyčejných lidí.  Pochopila jsem aspoň z části jeho povahu. A tím chci poděkovat všem, kteří mi v tom pomohli. Moje láska začala tehdy, když jsem uviděla v únoru roku 2007!!!!!! Tak pozdě??ANO! ANO! plakát na koncert v Sazka Aréně. „ Kurva!“ řekla jsem si. Toho člověka v tý židli(plakát) jsem znala. Byl kurňa povědomý, sladký a přitom chladný. Jméno  Ozzy Osbourne mi nedalo spát a tak jsem požádala kluka z 3.B Tadeáše Macha o první CD. Na mobil mi poslal „dreamer“ .Stáhnul to z internetu na cédo a já se z toho mohla zbláznit----- ozzmois. Na každé zasrané písničce jsem objevila něco nového. Nebyl to ten Black Sabbath, který měl písničky čim dál tím opakující se! Ukázalo se že Ozzy bez Sabbathu je konečně volný a má volnou ruku v tvorbě.   Ozzy je úžasný showman s nezaměnitelným hlasem. Dio* je ten blbej šašek, který si stoupne odzpívá a jde domů. Ozzy vždy publikum nahřál. Všichni házeli hlavou, řvali … To je Ozzy. Nejspíše  nejvíce upřímný  člověk na planetě.

* nový zpěvák Black  Sabbathů

Čas letěl. Na internetu jsem objevila pár za zajímavostí. Hned jsem věděla to je  můj člověk. Od tý doby neposlouchám nikoho jiného. Sehnala jsem všechny knihy co kdy napsal- zvlášť Obyčejní lidé ozzy a sharon osbourne a Kelly, Jack, Aimee.  Pak už to nebyl jen Ozzy, ale i celé jeho rodina. Sice jsem neviděla The Osbournes- nějak moc toho nelituji—no pravda určitě to muselo být super.  ale Sharon a Ozzy= nekonečná láska, Sharon ta drsná „dáma“ v elegantním oblečku dala Jonhu Michealovi Osbourneovi celý život do pořádku.

 

ČR, Praha , Barrandov

Změna mého já

Předtím jsem byla sladká poslušná holčička v růžovém. Mě 120cm dlouhé vlasy a 170cm vysoké tělo brzo proměnilo na metalismu…v jakém smyslu slova a můj šatník obsahoval jen černé věci. Ne že bych věřila na tý podělaný kecy o satanismu. Věděla jsem ukousl hlavu tomu a tomu!! Ale on takový není!! Byl zfetovaný!! Ale já zas  nejsem člověk , který by ho bránil. Uvědomuji si jeho nedostatky a v tom je Ozzy úžasný. Dokážu o něm říct spoutu pěkných slov i špatných,ikdyž ho neznám. Vím, že se vám to asi nelíbí soudit Ozzyho když ho neznám, ale já se pokouším pochopit takového jaký opravdu je a teď se budu naparovat jako páv—ale myslím, že se mi to poměrně daří…no dobře vím kecy…jak ho můžu znát, když jsem si s ním nepodala ani ruku?  Znám ho z knih, z fotky a ze svého srdce. Pláču bolestí nad tím , že ho nikdy neuvidím. Někdy doufám, že se dostanu do pěveckou šoubyznysu právě jenom kvůli setkání. Chtěla bych mít alespoň hodinu- interwium!! To by bylo super. Pak ale zas byla špatná z toho, že to je na posled. Proto je zpívání na profesionální úrovni v hardrocku jediná pořádná možnost.  Počítám, že za takové dva roky  by nebylo špatné něco dát dohromady a , když já řeknu chci to!! Tak to dokáži!! Já to vím a proto—Ozzy hlavně neumírej.